Ã–VRIGT / Speglar / Bordsspegel 12771361

nr 1277 1361

Bordsspegel

Jugendstil, mässing, 26x20 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

700 kr

måndag 30 september 2019
kl 19:22:01

Mässing